Lorem ipsum gravida nibh vel velit auctor aliquet. Aenean sollicitudin, lorem quis bibendum. Sofisticur ali quenean.

INSTAGRAM

O nas

  /  O nas

Profesjonalizm w każdym calu -
Nasz Zespół

Faktorię SPA tworzą ludzie z pasją, specjaliści z zakresu kosmetologii estetycznej, fizjoterapii, masaży, rytuałów relaksacyjnych i dietetyki. Ich wiedza i umiejętności w połączeniu z doświadczeniem światowych marek i technologii sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.

Kosmetologia estetyczna

Anna Pydyn

Cześć, nazywam się Anna Pydyn. Jestem magistrem kosmetologii, absolwentką Wyższej Szkoły Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu oraz Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Ponadto jestem instruktorem praktycznej nauki zawodu na kierunku kosmetologia w WSEiT w Poznaniu. Specjalizuję się w zabiegach na twarz, szyję i dekolt z użyciem peelingów chemicznych, oxybrazji, infuzji tlenowej i mezoterapii igłowej. Zajmuję się również modelowaniem sylwetki wykorzystując technologię urządzeń LavaTron oraz VelaSlim.

Katarzyna Jóźwiak

Cześć, nazywam się Kasia i z wykształcenia i zamiłowania jestem kosmetologiem. Ukończyłam studia magisterskie na Wyższej Szkole Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu. Klienci oddający się w moje ręce mogą liczyć na holistyczne i indywidualne podejście do zdrowia i urody. Ważne dla mnie jest to by każdy był zadowolony z dobranych i wykonanych przeze mnie zabiegów. Specjalizuję się w pielęgnacji skory twarzy, zarówno tej działającej prewencyjnie jak i skierowana na konkretny problem. Będzie mi niezmiernie miło spotkać się i pomoc Wam stworzyć odpowiednią ścieżkę kosmetyczna do wymarzonego wizerunku.

Aleksandra Krupica

Cześć, nazywam się Aleksandra jestem absolwentką Państwowej Wyższej szkoły zawodowej w Pile, gdzie otrzymałam tytuł licencjata kosmetologii z oceną bardzo dobrą. Ciągle poszerzam swoją wiedzę i umiejętności ,tak aby we właściwy sposób dobrać program zabiegowy przeznaczony do indywidualnych potrzeb skóry . Podchodzę do swojej pracy z pasją i wielkim zaangażowaniem. Liczy się dla mnie dobro i samopoczucie klienta. Specjalizuje się w dziedzinie zabiegów pielęgnacyjnych twarzy i ciała opierających się na preparatach jak i urządzeniach kosmetycznych. W wolnych chwilach oddaje się swojej pasji jaką jest gotowanie.

Fizjoterapia / Masaże /
Rytuały relaksacyjne

Klaudia Derda

Karolina Modrowska

Cześć, nazywam się Karolina i jestem absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu na kierunku fizjoterapii . Pracując z pacjentami wykorzystuje przede wszystkim masaż tkanek głębokich w celu obniżenia napięcia mięśniowego i dolegliwości bólowych. Specjalizuje się w zespołach przeciążeniowych kręgosłupa i zabiegach odnowy biologicznej. Dodatkowo ukończyłam szereg kursów związanych z masażami relaksującymi ciała. W wolnych chwilach czytam kryminały i pogłębiam wiedzę z zakresu fizjoterapii w pediatrii.

Paweł Dulnikowski

Cześć , nazywam się Paweł i jestem absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu, kierunku fizjoterapia. Zajmuję się rehabilitacją pourazową, terapią przeciwbólową oraz profilaktyką przeciwprzeciążeniową. W swojej karierze pracowałem z osobami aktywnymi fizycznie, sportowcami ale również spędzającymi dużo czasu w statycznych pozycjach. W sezonie 2017/2018 pełniłem funkcję fizjoterapeuty w poznańskiej, żeńskiej drużynie siatkówki Enea Energetyk Poznań. Na co dzień zajmuje się również treningiem personalnym, dlatego problemy osób aktywnych i ćwiczących nie są mi obce. Ukończyłem szkolenia z zakresu diagnostyki i leczenia urazów stawów kolanowych, obręczy barkowej oraz pracy na tkankach miękkich i powięzi. Jeśli masz problem z dolnym odcinkiem kręgosłupa, przychodząc do mnie, również znajdziesz się w dobrych rękach. Jestem terapeutą opierającym swoja pracę na najnowszych badaniach naukowych. Bardzo duży nacisk kładę na profilaktykę i rolę aktywności fizycznej w procesie utrzymania zdrowia i dobrego samopoczucia.

Dietetyk

Makijaż permanentny

Manager

Monika Labijak

Nasze salony

Faktorię SPA znajdziesz w Cinema City Kinepolis Poznań, a więc w największym kinopleksie w Polsce i jednym z najpopularniejszych centrów rozrywki w Poznaniu. Wraz z Fabryką Formy tworzymy w Kinepolis swoistą enklawę piękna, relaksu i troski o ciało.

Nie zawiedziesz się

Faktoria SPA to unikalne zabiegi, dzięki którym Twoja skóra i ciało zyskają na młodości, energii i witalności - nie jest to jednak dziełem przypadku. W Faktorii SPA łączymy bowiem urządzenia i produkty dermokosmetyczne wiodących producentów z doświadczeniem naszych specjalistów. Dzięki temu otrzymujesz gwarancję najlepszych efektów.