Lorem ipsum gravida nibh vel velit auctor aliquet. Aenean sollicitudin, lorem quis bibendum. Sofisticur ali quenean.

INSTAGRAM
Image Alt

Makijaż permanentny

  /  Makijaż permanentny

Makijaż permanentny brwi, oczu i ust

O ZABIEGU

Potrzeba atrakcyjności towarzyszyła ludziom zawsze. Zarówno kobiety jak i mężczyźni od wieków wkładali wiele wysiłku w przyozdabianie ciała na różne sposoby, jednak najlepszą ozdobą jest sama natura, która jak wiemy, nie zawsze jest doskonała. Zabiegiem makijażu permanentnego podkreślamy jej zalety minimalizując wady. Makijaż permanentny służy przede wszystkim zatuszowaniu niedoskonałości, wyrównaniu asymetrii, zamaskowaniu przerzedzeń, udoskonaleniu naszego wyglądu. Makijażem można skorygować kształt ust – optycznie delikatnie powiększyć, wyrównać brak symetrii, wzmocnić czerwień warg kolorem zbliżonym do naturalnego lub bardziej ekstrawaganckim.

Można również podkreślić kontur oczu. Kreski sprawiają, że oczy nabierają wyrazistości. Nie można zapomnieć o brwiach ,które odgrywają niewątpliwie bardzo ważną rolę w układzie naszej twarzy. Dzięki korekcie jaką jest makijaż permanentny możemy uzyskać bardziej korzystny owal. Poprzez odpowiedni kształt brwi twarz możemy optycznie wydłużyć, poszerzyć, zminimalizować efekt opadającej powieki, bez użycia skalpela. Makijaż permanentny jest idealnym rozwiązaniem dla wszystkich Pań, które na co dzień, nie tracąc czasu na wykonywanie makijażu, pragną wyglądać atrakcyjnie. Makijaż permanentny polega na wprowadzaniu barwnika w odpowiednie warstwy naskórka. Kształt i kolor dobierany jest indywidualnie według potrzeb, typu urody i oczekiwań Klienta.

zakres usług

Brwi

Odpowiedni kształt brwi potrafi dodać twarzy wiele uroku. Rzadko jednak można go osiągnąć wyłącznie depilacją. Mając trwale zarysowany kształt najbardziej pasujący do Twojego typu urody, Twoje brwi zawsze będą wyglądać dobrze, a Tobie łatwiej będzie usuwać włoski znajdujące się poza jego obrębem.

Oczy

Jeżeli nie wyobrażasz sobie makijażu bez podkreślenia swych oczu, powinnaś pomyśleć o posiadaniu kreski na stałe. Zaoszczędzisz na czasie w codziennym makijażu i zyskasz idealny rysunek, którego nie sposób wykonać samodzielnie. Ale przede wszystkim Twoje oczy będą wyglądać pięknie w sytuacjach, które nie sprzyjają posiadaniu makijażu, na przykład na basenie czy w łóżku.

Usta

Twoje usta mogą wyglądać pięknie przez całą dobę, bez konieczności poprawiania makijażu po jedzeniu, sporcie czy pocałunku. Zapomnij o konturówce i kolorowych szminkach! Dobierzemy dla Ciebie kolor, w którym będziesz wyglądać najlepiej. Odświeżysz go jednym pociągnięciem błyszczyka nawet nie patrząc w lustro.

zabieg wykonuje katarzyna duszyńska

Nazywam się Katarzyna Duszyńska, jestem absolwentką elitarnej szkoły makijażu permanentnego i mikropigmentacji medycznej Broadway Beauty. Umiejętne podkreślenie urody czyni kobietę pewniejszą siebie i gotową by podbijać świat! Zadowolenie w oczach Klientek po wykonanym zabiegu, jest dla mnie niepowtarzalnym uczuciem, dzięki któremu z radością i pasją wykonuję swoją pracę. Poczucie estetyki przekłada się na zadowolenie wszystkich moich Klientek. Przy użyciu pigmentów światowej marki oraz certyfikowanego sprzętu, uzyskuję trwały i doskonały efekt swoich prac. „Kto się nie rozwija ten się cofa” – inwestuję w swój rozwój, aby dać Wam wszystko co najlepsze.

galeria metamorfoz