Lorem ipsum gravida nibh vel velit auctor aliquet. Aenean sollicitudin, lorem quis bibendum. Sofisticur ali quenean.

INSTAGRAM
Image Alt

Dłonie i stopy

  /  Dłonie i stopy

Zadbaj o swoje dłonie i stopy

Manicure

Z Faktorią SPA zadbasz o piękno nawet w najmniejszym calu, dlatego też nie zapominamy o pielęgnacji paznokci dłoni. W naszej ofercie znajdziesz wiele typów manicure, od biologicznego, poprzez klasyczny, aż po hybrydowy. To, na który z nich się zdecydujesz, zależy już tylko od Ciebie.

Pedicure

Podobną wagę przykładamy do pielęgnacji paznokci stóp, które również wymagają szczególnej troski. Także i w tym przypadku Faktoria SPA oferuje szeroką gamę zabiegów, które przywrócą twoim paznokciom piękny i zdrowy wygląd. Umów się już teraz na najbliższy termin i sprawdź, dlaczego Faktoria jest miejscem wyjątkowym!

Manicure bez malowania

Zabieg polega na skróceniu i opiłowaniu paznokci, wycięciu lub odsunięciu skórek oraz wmasowaniu kremu do rąk.

30 min – 50 zł

Manicure z malowaniem

Zabieg polega na skróceniu i opiłowaniu paznokci, wycięciu lub odsunięciu skórek oraz wmasowaniu kremu do rąk. Po opracowaniu płytka paznokciowa zostanie pokryta kolorowym lakierem.

50 min – 60 zł

Manicure Hybrydowy

Przygotowanie płytki paznokcia, wycięcie skórek, nałożenie kremowego lakieru hybrydowego.

90 min – 70 zł

Usunięcie lakieru hybrydowego

Usunięcie lakieru hybrydowego po innym styliście.

20 min – 20zł

Malowanie paznokci

Malowanie paznokci.

20 min – 20 zł

Pedicure bez malowania

Zabieg polega na skróceniu i opiłowaniu paznokci, opracowaniu skórek oraz usunięciu nadmiaru zrogowaciałego naskórka. Po zabiegu skóra stóp jest wygładzona aromatycznym peelingiem do stóp. Na zakończenie zabiegu wmasowujemy krem.

60 min – 95zł

Pedicure z malowaniem

Zabieg polega na skróceniu i opiłowaniu paznokci, opracowaniu skórek oraz usunięciu nadmiaru zrogowaciałego naskórka. Po zabiegu skóra stóp jest wygładzona aromatycznym peelingiem do stóp. Następnie płytka paznokciowa zostaje pokryta kolorowym lakierem. Na zakończenie zabiegu wmasowujemy krem.

75 min – 110zł

Pedicure Hybrydowy

Wykonanie pedicure hybrydowego.

90 min – 130 zł